444 60 89

Bize Ulaşın

Alaçatı Dizayn İnşaat - Mimari Projeler, Alaçatı lüks villa projeleri

Reisköy - Reisdere Evleri

ReisköyYeni & Satılık

Reisköy websitesinde daha detaylı bilgiler için : REİSKÖY WEBSİTESİ


Mimari Detaylar:

Şehrin bunaltıcı havası insanı ister istemez biraz daha yeşil, serin, esintili, rahat nefes alınabilen yerleri aratıyor. Sıcak ve soğuk suların cenneti olan; Çeşme’de tatil, spor, şifa ve huzur arayanlara önerilen yeni bir adres var; Reisköy…

Çeşme Reisdere köy merkezinde köyün eski taş dokusunu koruyarak projelendirdiğimiz Reisköy, toplamda 5 etap ve 110 ayrı evden oluşan bir yerleşim yeridir. 80 ve 150 m2’lik dublex evlerden oluşan Reisköy, sokak ve avlu mimarisiyle antik köy hayatı deneyimini yaşatıcak ve hayatınızı renklendirecek.

Farklı taş dokusu sayesinde bölgenin yeni yüzü olan Reisköy; 2+1, 3+1, 4+1 farklı kullanım seçenekleri sunmaktadır. Her konutun kendine özel bahçe yaşam alanı, geleneksel mimariye atıfta bulunan cumbaları ile keyifli yaşam sürebileceğiniz huzur dolu bir atmosfere sahiptir.

Gündüz sıcaklarında Ilıca ve Şifne’nin deniz ve termal sularında, akşamüstleri Reisdere’nin meltemi ve güneş batışıyla balık lokantalarında, akşamları Alaçatı’nın eğlence hayatında bol keyifli saatler sizleri bekliyor.

Tarihe meraklı tatilcilerin, balıkçı köyü olan Ildırı ve Erythrai antik kentine kısa sürede yolculuk yapmaları mümkün. Doğa yürüyüşleri ve bisiklet turları düzenleyebileceğiniz, extreme sporlara meraklıysanız yelken ve surf gibi su sporları yapabileceğiniz, kendinize özel bahçenizde yetiştirdiklerinizle köy havasını yaşatabileceğiniz bir yer Reisköy.


Lokasyon:

Reisköy - Çeşme

Siz de konforu yaşam alanınızda görmek istiyorsanız hepinizi Alaçatı Dizayn İnşaat'a bekliyoruz. Sizin de farkınız olsun, hayalleriniz Alaçatı Dizayn İnşaat'ta hayat bulsun.


Etap A İnşaat Alanından Görüntüler:

Etap B İnşaat Alanından Görüntüler:

Etap C İnşaat Alanından Görüntüler:

Etap D İnşaat Alanından Görüntüler:

Etap E İnşaat Alanından Görüntüler:

Yaptığımız işlerle ilgili daha fazla fikir sahibi olmanız için : TÜM PROJELERİMİZ

 

Projelerimize HEMEN BAŞVUR

Genel Özellikler

Mevkii: Reisdere

Toplam: 5 etap 110 ayrı ev

Evler: 80 ve 150 m2 dublex

Oda Sayısı: 2+1, 3+1, 4+1

Kat Sayısı: 2

Haberler

‘’Hisseli Harikalar Kumpanyası’’

Alaçatı Dizayn İnşaat ‘ın sponsorluğunda HALDUN DORMEN ‘in yazdığı Vedat Murat Güzel ‘in yönettiği ‘’Hisseli Harikalar Kumpanyası’’

03 Mayıs 2016

Reisköy Reisdere Evleri

Çeşme’de tatil, spor, şifa ve huzur arayanlara önerilen yeni bir adres var; Reisköy…

06 Ekim 2013

Foto Galeri

Portfolyomuzu daha yakından ve kolayca incelemek için

FOTO GALERİ

Alaçatı & Çeşme...

Alaçatı - Çeşme HakkındaBeyaz kumlu plajları, surf okulları, termal suyu, mimarisi, yetiştirdiği ürünleri ve kolay ulaşımıyla ünlü turizm cenneti.. Devamı »