444 60 89

Bize Ulaşın

Alaçatı Dizayn İnşaat - Mimari Projeler, Alaçatı lüks villa projeleri

Dalyan+ Rubino 4

Çeşme Dalyan'da Satılık Lüks VillaYeni & Satılık

İç Mekanlar:


Mimari Detaylar:

HUZURUN KIYISINDA…

Çeşme Dalyan’ın sunduğu huzur ve keyfi, ustaca tasarlanmış mimari dizaynla birleştiren D+rubino4 doğayı evin içine davet eden kusursuz tasarımı ve yüksek inşaat kalitesi ile Ege Denizi’ne hakim muhteşem bir koyun yamacında konumlanıyor. Lüksü yaşamınız yapan bu villa; ışık, doğa ve ferahlık üçlüsünün zevkli ve akıllı tasarımından doğuyor.

D+rubino4, uçsuz bucaksız bir manzarayı gözler önüne seriyor; hatta evinizin içine alıyor. Zeminden tavana kadar yükselen pencereleri, ismini de aldığı YAKUT’un büyüleyici şeffaflığını binada yaşatıyor.

Bin metrakarelik yamaca konumlanmış arazide, terasları ile birlikte 350 m2 lik yaşam alanınız, Çeşme hayatını size yaşatmak için, Dizayn Alaçatı İnşaat tarafından üretiliyor.

Salonda dinlenirken, terasta güneşlenirken, havuzda serinlerken, duş alırken bile Ege Denizi manzarasından uzak kalmayacaksınız.

Denizden gelen esintiyle, nefes alışınızı değiştiriyoruz. D+rubino4 adaların muazzam manzarasını ayaklarınızın altına seriyor. Farklı bir deneyim!

Kırmızı hiç bu kadar canlı ve çekici olmamıştı…

Işık, doğa ve ferahlık üçlüsü, zevkli ve akıllı tasarımla birleşerek lüks bir yaşam alanı oluşturdu. Doğal taş kullanımında ezberi bozmak ve taşı sonsuza yükseltmek…

Doğal, modern ve minimalist iç mekanlarda rahat bir yaşam…

Konforlu mekanlarda güne mutlu uyanmak …


Kat Planları:


Siz de konforu yaşam alanınızda görmek istiyorsanız hepinizi Alaçatı Dizayn İnşaat'a bekliyoruz. Sizin de farkınız olsun, hayalleriniz Alaçatı Dizayn İnşaat'ta hayat bulsun.

Yaptığımız işlerle ilgili daha fazla fikir sahibi olmanız için : TÜM PROJELERİMİZ

 

Projelerimize HEMEN BAŞVUR

Genel Özellikler

Mevkii: Çeşme Dalyan

Toplam Alan: 1000m2

Kapalı Alan: 350m2

Kat Sayısı: 2

Haberler

‘’Hisseli Harikalar Kumpanyası’’

Alaçatı Dizayn İnşaat ‘ın sponsorluğunda HALDUN DORMEN ‘in yazdığı Vedat Murat Güzel ‘in yönettiği ‘’Hisseli Harikalar Kumpanyası’’

03 Mayıs 2016

Reisköy Reisdere Evleri

Çeşme’de tatil, spor, şifa ve huzur arayanlara önerilen yeni bir adres var; Reisköy…

06 Ekim 2013

Foto Galeri

Portfolyomuzu daha yakından ve kolayca incelemek için

FOTO GALERİ

Alaçatı & Çeşme...

Alaçatı - Çeşme HakkındaBeyaz kumlu plajları, surf okulları, termal suyu, mimarisi, yetiştirdiği ürünleri ve kolay ulaşımıyla ünlü turizm cenneti.. Devamı »