444 60 89

Bize Ulaşın

Alaçatı Dizayn İnşaat - Mimari Projeler, Alaçatı lüks villa projeleri

Şifne

Şifne Satılık Lüks VillaYeni & Satılık

Dış Mekanlar:


Mimari Detaylar:

606 m2 arsa içerisine konumlandırılan villalar, toplam 2 katta 121 m2 iç kullanım alanına sahip olup, 35 m2 bahçe terasları ve 12 m2 ve balkon kullanımları ile birlikte 168 m2 yaşam alanına sahiptir . Villalar 3+1 olup 3 er adet banyoya sahiptir. Her villa 30 m2 büyüklüğünde müstakil havuza sahiptir.Tüm kapı ve pencere doğramaları, Alüminyum panjurlar Winsa marka ısı yalıtımlı sistem ve ısı camlı yapılmıştır.Merdivenlerinde Akhisar beji mermer kullanılmıştır.Şömineler doğal taş kaplı olup bacaları alaçatı taşı ile kaplıdır. Mutfak dolaplarımız lake ve highglass malzemeden yapılmış olup, stoplu kapaklar ve stoplu çekmece rayları kullanılmıştır. Tezgahımız Çimstone marka olup, Teka evye , kullanılmıştır. Banyolarda bulunan Hilton dolaplar lakeli malzemeden yapılmıştır. Lavabolar, gömme rezervuar ve klozetler Vitra marka, Batarya ve aramusluklar artema markadır. Salon, banyo, mutfak ve ıslak zeminlerde Kütahya seramik marka seramik kullanıldı. İç kapılar lake malzemeden yapılmıştır. Villa giriş kapısı SAFEPORT marka antrasit renk cam kaplama çelik kapı yapılmıştır. Salonlarda asma tavan, let ışık bandı ve stropiyer kullanılmıştır.

GENEL ÖZELLİKLER

  • MEVKİİ : ŞİFNE
  • TOPLAM ALAN : 606 M2
  • KAPALI ALAN : 168 M2
  • ODA SAYISI :3+1
  • BANYO SAYISI : 3
  • KAT SAYISI :2
  • BİNA YAPIM YILI : 2016

 

Projelerimize HEMEN BAŞVUR

Haberler

‘’Hisseli Harikalar Kumpanyası’’

Alaçatı Dizayn İnşaat ‘ın sponsorluğunda HALDUN DORMEN ‘in yazdığı Vedat Murat Güzel ‘in yönettiği ‘’Hisseli Harikalar Kumpanyası’’

03 Mayıs 2016

Reisköy Reisdere Evleri

Çeşme’de tatil, spor, şifa ve huzur arayanlara önerilen yeni bir adres var; Reisköy…

06 Ekim 2013

Foto Galeri

Portfolyomuzu daha yakından ve kolayca incelemek için

FOTO GALERİ

Alaçatı & Çeşme...

Alaçatı - Çeşme HakkındaBeyaz kumlu plajları, surf okulları, termal suyu, mimarisi, yetiştirdiği ürünleri ve kolay ulaşımıyla ünlü turizm cenneti.. Devamı »